U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Ben jij op zoek naar leuk en uitdagen speelgoed voor je kind? Deze stapelstenen set is het perfecte cadeau om te geven en zorgt voor eindeloos speelplezier. Want wist jij dat een toren maken zeer educatief en uitdagend voor jouw kinds is.
Deze mooie stapelstenen van hout hebben allemaal een unieke vorm. Hierdoor kunnen ze op verschillende manieren gestapeld worden. Ze zijn niet vierkant, niet rond en ook nog eens in verschillende grote, nee je hoort het goed. Deze stapelstenen zijn geen van alle hetzelfde en elke steen heeft dan ook zijn eigen unieke vorm. Deze speelgoed haalt de creativiteit in het kind naar boven. Dat maakt het maken van een toren niet alleen spannend, maar ook nog eens educatief. De set bestaat uit 12 houten stenen in verscheidene zachte kleuren, om te stapelen en het kind kennis te laten maken met het bouwen en evenwicht.
Geïnspireerd op de steenmannetjes die wandelaars maken in de bergen is dit een prachtige set voor in huis. Deze stapelstenen zijn dan ook net wat uitdagender dan rechte blokken, waardoor er net wat meer concentratie en motoriek wordt gevraagd van uw kind. De stapelstenen zijn geïmpregneerd in zachte kleuren en gemaakt van Beukenhout. De grootste stenen zijn 6 cm x 5 cm en de kleinste 4 cm x 2.5 cm.
Hoentjen Creatie wordt gerund door kunstenaar en ontwerper Sander Hoentjen samen met zijn vrouw Marleen. In onze winkel in Deventer verkopen we de leukste mooiste en creatievste artikelen van hout.
Met een grote passie voor hout ontwerpt, produceert en levert Hoentjen Creatie uitsluitend kwalitatief hoogwaardige, betrouwbare, producten.
Perfectie, karakter en exclusiviteit zijn hierbij de sleutelwoorden. Er wordt gewerkt met duurzame-, pure materialen en technieken om zo een uniek & goed product te vervaardigen.
De van Hoentjen Creatie gadgets kenmerken zich door een hip & modern design van verschillende soorten hout en bamboe. De ideale keuze voor de trendy maar (milieu-) bewuste consument.
Lees meer over Hoentjen Creatie
Originele ideeën en zeer goed gebruik van contrasterende materialen.
Een super mooie nieuwe hoes voor mijn telefoon. Thanks Hoentjen Creatie
Blij met mijn nieuwe aanwinst.. En nog meer fan van Hoentjen Creatie ;)
Nieuw houten brilletje. Plus een snor om mijn nek, omdat ik nog geen baardgroei heb! Thanks to Hoentjen Creatie
“Parfait! Merci beaucoup, belle qualité”
This was a gift for my fiancé - he absolutely loves it! the item was well packaged, and arrived quickly. Gorgeous product!
Great shipping and packaging, very prompt, even internationally. I was buying this for my boyfriend and stupidly didn't realize it was a woman's watch- smaller face than the other ones- but I ended up loving it so much that I kept it for myself anyways! B
“The watch is beautiful, good quality. Delivery on time. Perfect”